Cooper Cameron TA-110 Intercooler Cast-In
Iddisinjat għal rekwiżiti ta 'servizz ta' kompressur industrijali, Cooper Cameron TA-110 Intercooler Cast-In hija referenza ta 'intercooler assoċjata ma' Cooper Cameron u TA-110. Jista 'jiġi kkunsidrat għal manutenzjoni skedata, sostituzzjoni ta' unità bil-ħsara jew ippjanar tal-inventarju. L-informazzjoni tal-materjal elenkat hija Ram, Aluminju, Stainless Steel, Carbon Steel. Qabel ma tordna, ivverifika l-arranġament tal-immuntar, id-dimensjonijiet ġenerali, l-orjentazzjoni tal-konnessjoni u l-midja operattiva. It-tim tagħna jista 'jirrevedi tpinġijiet, ritratti u folji ta' kejl fornuti u mbagħad jipprepara proposta ta 'konfigurazzjoni.
Karatteristiċi Ewlenin
- Valutazzjoni ta' sostituzzjoni għal TA-110
- Portijiet kritiċi u dettalji tal-immuntar riveduti qabel il-manifattura
- Materjal u għażliet ta 'kostruzzjoni evalwati kontra l-applikazzjoni
- -Ritratti jew vidjow ta' qabel il-ġarr disponibbli meta miftiehem
- Informazzjoni dwar il-materjal elenkat: Ram, Aluminju, Stainless Steel, Carbon Steel
Speċifikazzjonijiet Tekniċi
|
Mudell Kompatibbli |
TA-110 |
|
Applikazzjoni |
Cooler |
|
Prinċipju ta' Skambju tas-Sħana |
Ilma kiesaħ għal Cooler Hot Air |
|
Stil tal-Kostruzzjoni |
Cast-Fit-Tip |
|
Materjal |
Ram, Aluminju, Stainless Steel, Carbon Steel |
|
Volum |
20000m3/H |
|
Pressjoni |
10 Barg |
|
Medju |
Bejn Arja sħuna/gass u ilma kiesaħ |
|
Kodiċi tal-Manifattura |
ASME jew iċ-Ċina Standard |
|
Servizz ta' wara-bejgħ |
Istruzzjonijiet Ħieles; Prezz tal-Ispiża għal Spare Parts; |
Applikazzjonijiet
- Programmi ta' spare-manutenzjoni preventiva
- Sostituzzjoni fuq il-post ta' assemblaġġi ta' intercooler kompatibbli
- Tpinġija-inkjesti personalizzati fuq cooler
Ħarsa ġenerali tal-Immaġni tal-Prodott

Gallerija tal-Prodott




Dwar Yangzhou Zuoer Radiator
Yangzhou Zuoer Radiator Co., Ltd tiddisinja u timmanifattura sistemi u komponenti ta'-dissipazzjoni tas-sħana għal applikazzjonijiet tal-karozzi, tal-kostruzzjoni, agrikoli, tal-ġeneraturi-sett u tal-arja-kompressuri. L-ambitu tal-prodott tiegħu jinkludi radjaturi tal-ilma, radjaturi taż-żejt, intercoolers u assemblaġġi ta 'tkessiħ relatati.

Appoġġ għall-Kwalità u l-Ordni
- Il-kontroll tal-kwalità jkopri materjali deħlin, proċessi ta 'produzzjoni u spezzjoni finali.
- Il-proposti tekniċi huma ppreparati minn tpinġijiet tal-klijenti, kampjuni jew kejl ivverifikat.
- Ritratti jew vidjows tal-prodott u spezzjoni ta'-parti terza jistgħu jiġu rranġati qabel il-ġarr.
- Tikketti personalizzati, ippakkjar u loġistika ta 'esportazzjoni huma disponibbli għal ordnijiet kwalifikati.
Ċertifikati u Appoġġ għall-Kummerċ




Mistoqsijiet Frekwenti
Q: Qabel ma tordna Cooper Cameron TA-110 Intercooler Cast-In: Kif tikkontrolla l-kwalità tal-manifattura?
A: Il-kontrolli tal-kwalità jkopru l-materjal li jkun dieħel, l-istadji tal-produzzjoni u l-ispezzjoni finali qabel ma l-unità tiġi rilaxxata.
Q: Għal Cooper Cameron TA-110 Intercooler Cast-In: Tista' taħdem b'dokumentazzjoni wirt mhux kompluta?
A: Ħafna drabi iva. Ritratti, kampjuni u kejl fuq il-post jistgħu jgħinu biex jimtlew il-vojt, iżda d-dimensjonijiet kritiċi għandhom jiġu kkonfermati.
Q: Rigward Cooper Cameron TA-110 Intercooler Cast-In: Jistgħu jiġu aġġustati l-materjali għall-applikazzjoni tagħna?
A: L-għażliet tal-materjal jistgħu jiġu riveduti kontra l-midja tax-xogħol u l-ambjent operattiv qabel il-kwotazzjoni.
Q: Meta takkwista Cooper Cameron TA-110 Intercooler Cast-In: Tista 'tikkwota minn pjanċa tal-isem tat-tagħmir?
A: pjanċa tal-isem tgħin biex tidentifika l-applikazzjoni.
Q: Qabel ma tordna Cooper Cameron TA-110 Intercooler Cast-In: Hemm imballaġġ apposta u tikketti privati disponibbli?
A: Iva. L-għażliet tal-logo u l-ippakkjar jistgħu jiġu diskussi għal ordnijiet B2B kwalifikati.
It-tags Popolari: cooper cameron ta-110 intercooler cast-in, iċ-Ċina cooper cameron ta-110 intercooler cast-in manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
Cooper Cameron TA-120 Aftercooler Cast-InTista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta













